Artstyle Mimarlık, kuyumcu ve pırlanta sektöründe faaliyet gösteren siz değerli müşterilerimizin dekorasyon projelerinin en mükemmel şekilde tasarlanıp tamamlanması için sizinle birlikte kusursuz bir uyumla çalışmaktadır.

 

Firmamız mimar ve içmimarları, öncelikle dekorasyonu yapılacak mekanınızı ziyaret eder. Gerekli ölçülerini, boyutlandırmalarını (rölevesini) alır ve görüşleriniz doğrultusunda şekillendirmek üzere sizi dinler.

 

Mekanınızın en-boy-yükseklik, girinti çıkıntı gibi detayları dijital ortamda şekillendirilerek oluşturulur. Üç boyutlu görsel programlama teknolojileri kullanılarak içmimarlarımız tarafından tasarlanan mekanınızın yeni dekorasyonu, sanal ortamda şekillendirilir. Proje tamamlandığında oluşacak görünümün fotoğrafları bu sayede beğeninize sunulur.

 

Değerli görüşleriniz alınarak son şeklini alan ve tarafınızca onaylanan projemiz fiyatlandırılarak imalat aşamasına geçilir. Bu aşamada gelişmeler tarafınıza bildirilerek iş önceden belirlenen teslim tarihinde kullanımınıza sunulur.

 

Aşağıda Kuyumcu dekorasyonları konusunda yaptığımız tasarım ve uygulamalardan bazı örnekler görebilirsiniz.