Sultan Kuyumculuk

Sultan Kuyumculuk,İstanbul Sultangazi semtinde bulunan ve birçok müşterimiz gibi bizlere internet üzerinden ulaşmış bir müşterimizdir.

Sultan Kuyumculuk işletmecisi Muzaffer beyin bir pazar günü bizlere ulaşması ile başlayan tanışmamız.Yeni aldıkları dükkan için yapmış olduğumuz konsept tasarımları neticesinde kısa süre sonra hazırladığımız projelerin üzerinde ortak bir tasarım üzerinde karar verdikten hemen sonra ğrpje ve detayları üzerinde anlaştıktan sonra yeni mağazaları için sıra dışı bir dış cephe ve farklı bir iç mekan konsept uygulamasına geçtik.

Kuyumcu dekorasyonları konusunda uzmanlaşmış teknik mimari ekip ve uygulama ekibiyle Artstyle Mimarlık kısa sürede Sultan kuyumculuk mağazasını işletmecilerine teslim ederek,Kendisine hem yeni memnun bir müşteri hemde daimi bir dost kazanmıştır.
Dış mekanında beyaz çimento ve silis kumun karıştırılmasıyla elde edilen karışımın elyaf ve betonarme çeliği ile takviye edilerek dış cephede kullanımı uygun bir malzeme olan prekast kullanılmıştır.
Bu malzeme resimlerde de görüldüğü üzere gün içinde harika bir görüntünün yanı sıra akşam vaktinde ise cephe aydınlatmaları kullanılarak sıradışı bir görüntüyü beraberinde getiriyor.

Sizlerde mağazalarınız için bu tarz bir dekorasyon düşünüyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Sultan Kuyumculuk Kuyumcular